Studio Fantazji

Nie chcę pod koniec życia stwierdzić, że przeżyłam tylko jego długość. Chcę przeżyć też pełną jego szerokość.

Diane Ackerman
profilowe1200male

Kim Jestem

W ciągłej pogoni wiele rzeczy umyka naszej uwadze, mimo iż bardzo staramy się wrócić myślami do pewnych obrazów - sami nie jesteśmy w stanie.
Studio Fantazji zajmuje się tworzeniem zdjęć dzięki, którym mamy niepowtarzalną okazję, aby spojrzeć na pewne sprawy jeszcze raz i dostrzec coś więcej. Wspomnienia potrafią blaknąć, a nasze fotografie potrafią je skutecznie odświeżyć.

Zróbmy wspólny projekt

Doświadczenie

Jestem fotografem - bo to moja pasja, miłość i sposób na wyrażanie siebie - posiadam kilkuletnie doświadczenie, które na początku było moim hobby, jednak szybko ta niewinna znajomość przerodziła się w mocne i głębokie uczucie.

Jako fotograf w indywidualny sposób patrzę przez obiektyw aparatu. Każda mała historia może być opisana na milion sposobów, a zaskakuje to, co jest niepowtarzalne, nietuzinkowe i rzadkie.
Pierwsze kroki stawiałam w fotografii przyrody, fotografii okolicznościowej - jednak z czasem - gdy "oko" przyzwyczaja się już do takich obrazów, a warsztat umiejętności powiększa się znacząco pokochałam Fotogorafowanie Ludzi, pokazywanie ich uśmiechów i smutków.

Ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji wpłynęło na rozbudowę posiadanego zaplecza technicznego. Obecnie pracuję wyłącznie na profesjonalnym sprzęcie fotograficznym, który dostosowuję do panujących warunków oraz wytycznych miejsca, dając finalnie najlepszy efekt wizualny i niesamowitą pamiątkę.

Dni mijają bezpowrotnie, nie pozwólmy jednak aby znikneły z naszej pamięci.

Zapraszam do mojego świata, pełnego wyobraźni, kreacji, sztuki i prawdziwego piękna widzianego okiem artysty.